Chaty Dejmov


    Chaty DEJMOV nabízejí ubytování ve 2 chatkách s celkovou kapacitou 8 lůžek a každá tedy poskytuje ubytování pro 4 osoby. Chaty mají 1 ložnici, kde je manželská postel s palandou. Chaty mají sprchový kout s WC a umyvadlem. Vytápění je pouze přímotopy. K chatám je příjezdová cesta a parkování v objektu chaty pro 1 auto. Restaurace a obchod 1 km.

Objednávky na telefonu 725 505 971 nebo 724 826 872.

Pronájem chaty v sezóně (1.7. - 31.8.) je cena 1.500,- Kč za noc.

Pronájem chalupy mimo sezónu je cena 1.500,- Kč za noc.
(minimálně 2 noci)

Při delším pobytu je možno cenu stanovit dohodou.

Vybavení chatek

Lednice, indukční deska na 2 plotýnky, varná konvice, dřez, kuchyňská linka, nádobí, stůl, židle, komoda, postele, palanda, boiler, kompletní koupelna, venkovní stůl a lavice, gril, venkovní sprcha, pergola.

Chata č. 1

klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení

Chata č. 2

klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení klikni pro zvětšení

Výlety, atrakce, zábava

V nedalekém okolí se nachází hrad Zvíkov a zámek Orlík. V blízkosti jsou i historická města Písek a Tábor. 500m od chaty se nachází i koupaliště na Zvíkovském podhradí, kde je i kiosek a volejbalové a tenisové hřiště. V blízkosti je přehrada Orlík, která je vhodná na koupání, ale i pro rybáře.
Možnosti koupání: vodní nádrž Orlík, koupaliště Zvíkovské Podhradí, rybník Váša, Líšnický rybník, koupaliště Písek, Plovárna U svatého Václava - Písek, rybník Labuť, rybník Milavy.